פתיחת סתימות ביוב זה אולי נשמע פשוט לאנשים שיש להם ידיים טובות, אבל לאלה מאיתנו שאין להם ידיים כאלה, זה בכלל לא קל ופשוט. כמעט כל אחד מאיתנו מכיר מישהו כזה שיכול לפתוח סתימה בברז או לשחרר סתימה באמבטיה, לתקן סיפון דולף ולהציל את העולם באותו הזמן.

אולם רובנו ממש לא כאלה. לאלה מאיתנו שאין את היכולות של ידי זהב, לתקן משהו קטן, כמו לפתוח סתימה ושאר הירקות, זה בכלל לא מבוטל.

אז הנה מדריך קצר בקשר לפתיחת סתימות ביוב ושרותי ביובית, לא בטוח שזה יעזור לכם במשהו אבל אנחנו מאוד ננסה. אז קריאה מהנה.

פתיחת סתימות ביוב בסיסית

פומפה מכירים? למקרה שלא, תתחילו להכיר. בכל הקשור לסתימות במערכת האינסטלציה שבתוך הבית, זה המכשיר שיעזור לכם להציל את כבודכם הגברי בעיני האישה או החברה, ויחסוך לכם הוצאה כספית וגם לאינסטלטור שלכם זמן רב.
חבל להזמין אינסטלטור לעבודה פשוטה שאולי יש לכם את היכולת לפתור לבד, הרי אם לא יהיה לו עבודה אמיתית, הוא לא יוכל לגבות כסף וכך יצא שהוא הגיע עד אליכם בחינם למעשה.

אז בשביל לחסוך את הטרחה והכסף של כולנו בואו נחליט שבעיות קטנות אנחנו קודם כל מנסים לפתור לבד עם פומפה. אתם לא תאמינו עד כמה הכלי הזה יעיל לפתיחת סתימות קלות. הוא המלך של האמבטיות והשירותים.

בהנחה שניסיתם קודם לפתור את הבעיה לבד ולא הצלחתם, זה כבר זמן טוב לקרוא לאינסטלטור, אחרי הכל אם לא מצליחים צריך להזמין אינסטלטור מומחה.

במקרים קשים מאוד של סתימה עיקשת והצטברות גדולה של פסולת בקו ביוב, ימליץ האינסטלטור על הגעה של ביובית (משאית משולבת הנושאת עליה ציוד עם משאבת לחץ לפריצת הסתימה בלחץ מים גבוה, וכן משאבת יניקה ואקום די לשאוב את תכולת הפסולת בשוחה, בור ביוב).

עם הגעתו של האינסטלטור יש להסביר לו היטב במה מדובר כדי שיוכל להבין ולפתור את הבעיה.

בחירת אינסטלטור

ההמלצה שלנו היא שצריך לעבוד עם בעלי מקצוע מקצוענים, ואם יש לכם אינסטלטור מקצועי ואמין הרווחתם. בהנחה שאין לכם, אנו שמחים להגיש מועמדות לתפקיד זה בערים: ירושלים, מודיעין, תל אביב והסביבה.

אנחנו בעלי יותר מעשרים שנות ניסיון, בתחום של פתיחת סתימות ביוב ואינסטלציה ונשמח לתת לכם מחירים הוגנים. אנו מבצעים ניקוי שורשים מביוב באופן ידני/מכני בשוחות, ניקוי והסרת שורשים מצנרת ביוב תוך כדי הפעלת משאית ביובית בלחץ מים גבוה, אנחנו מנוסים מאוד בתחום הזה וגאים ברקורד שלנו. יש לנו אלפי לקוחות מרוצים שישמחו להמליץ עלינו. זה מה שאנחנו דורשים מעצמנו ואתם צריכים לדרוש גם כן.

שירות ייחודי למשרדים פרטיים

ברשותכם משרד הנותן שירות פרונטאלי ומקבל לקוחות? רוצים להשאיר את הלקוחות ולא להבריח אותם? חשוב מאוד שתדאגו לצנרת שלכם! חשוב שתדעו ממחקרים וסטטיסטיקה שבוצעה על ידי מכונים שונים וכחלק ממחקרים שיווקיים, ריחות רעים בבית העסק גורמים להאטת קצב המכירות וכניסת הלקוחות לעסק.

מניעת תרחישים של סתימות ביוב יעזור לכם להביא לקוחות רבים יותר לעסק ולמנוע את נטישתם עוד לפני שהם נכנסו. תחזוקת צנרת ושירותי ביוב במשרדים למטרות השונות נמצאת באחד ההתמחויות המרכזיות שלנו ברונאל אינסטלציה, אנו יודעים לתת שירות וזמן תגובה מהמהירים ביותר באזור ירושלים, תל אביב, מודיעין והסביבה בנאמנות לאזור הפעילות שלנו.

טווח הגעה מהיר אל בית העסק לצרכים השוטפים ובזמני חירום

ההשפעות היכולות להיגרם כתוצאה מביוב סתום, וכמובן, כתוצאה מאי פתיחת סתימות ביוב בזמן. קחו בחשבון שכל רגע בו אתם לא מטפלים ופועלים לצורך פתיחת הסתימה בביוב שלכם, עוד לקוח פוטנציאלי עלול לברוח לכם ממש בין האצבעות ולהיכנס אל העסק המתחרה שממול, במיוחד אם מדובר בבית עסק כמו מכולת אך הדבר נכון גם לבתי עסק הנותנים שירותים מקצועיים.

תחזוקה שוטפת במחירים מיוחדים בתחום טיפול בצנרת וביוב

כדי להימנע עד כמה שניתן מסתימות, חשוב מאוד, במיוחד בבתי עסק המעניקים שירותים פרונטאליים ומתמחים גם בממכר מוצרים מכל סוג שהוא, לפעול לתחזוקת הצנרת כדי לא להגיע למצבי חירום באופן שכיח. חברת רונאל אינסטלציה נותנת שירותים של בדיקת צנרת, בדיקת פתחי ניקוז בעסק ובקרבת העסק, בדיקת איכות הצנרת בעת כניסה אל עסק חדש ובדיקת צנרת וביצוע תחזוקה וניקוי תקופתי כדי שתוכלו להימנע מהצורך בביצוע פתיחת סתימות במקרה חירום, המאופיינות בריחות לא סימפטיים במיוחד בלשון המעטה. את כל אלה השירותים הללו תוכלו לקבל בחברתנו.

שמירה על תנאים תברואתיים מקסימלים

חשיבות השמירה והתחזוקה על צנרת ביוב תקינה מאפיינת לא רק את הצורך בשהייה נעימה ומניעת הברחת לקוחות אלא גם בפן הבריאותי והחשיבה על הביטחון והבטיחות האישית שלכם ושל העובדים שלכם. צנרת שאינה תקינה הינה אחת הגורמים המשפיעים באופן משמעותי בטווח הרחוק על בריאות הנפשות הפועלות בבית העסק.

חשוב מאוד לדעת שגם אם בית העסק שלכם עומד בתקנים התברואתיים של משרד הבריאות, התקנים הללו הם בסיסיים לחלוטין, צנרת הדורשת תיקון וביוב אשר נסתם באופן שכיח במיוחד מצביעים על אי תקינות אסתטית בבית העסק גם אם הן מטופלות באופן מיידי.

ברשותנו רישיון מוביל מטעם משרד התחבורה.
החברה מעסיקה קצין בטיחות בתעבורה, האחראי באופן ישיר על תקינותו של הציוד.
ברשות החברה משאית בעלת מכלית מיוחדת שנבנתה לצורך ההובלות.

צריכים פתיחת סתימה? שאיבות? פנו אלינו עוד היום ונבדוק עבורכם את הצנרת והביוב ונטפל בכל בעיה.

משאית ביובית לפתיחת סתימות

סגירת תפריט
×

עגלת קניות