שאיבות ביוב מבורות ספיגה / מקלטים / מרתפים וחניונים ע"י המקצוענים והמומלצים ביותר, אנו מספקים שירות בתל אביב ולכל אזור המרכז, שאיבת בורות ביוב בירושלים, מודיעין מכבים רעות והסביבה. לעיתים מערכות ביוב בבניינים משותפים ובתים פרטיים צוברים לכלוך ופסולת ביוב שמושלכת מבתי הדיירים אל האסלה ומשם לצנרת ביוב, לאחר זמן נוצרות סתימות ביוב, שמחייבת פתיחת סתימה בביוב וביצוע של שאיבה באמצעות ביובית.

לנו יש את הידע והניסיון רב השנים והציוד הדרוש כדי לבצע שאיבות ביוב או שאיבות מים גם בתנאים קשים בצורה יסודית בתוך הבית ו/או בחצר בקו ביוב הראשי של הבניין, בנוסף אנו מבצעים שאיבת ביוב גולמי באמצעות משאית ביובית.

שאיבות ביוב באמצעות ביובית

מערכות ביוב מרכזיות בבניין מרכזות את כל השפכים של דיירי הבניין ולעתים הביוב נסתם בלכלוך ופסולת ביתית אשר פוגע בפעילותו התקינה של הביוב. בכדי לשחרר סתימות ביוב קשות שנוצרו יש לבצע שאיבה באמצעות משאית ביובית ולנקות פסולת ביוב ומשקעים שנצברו בתוך הצנרת ביוב, לכן השאיבה היא חלק חשוב בתהליך שחרור סתימות בצנרת הביוב.

סתימות

סתימות ביוב נגרמות במהלך השנים, הצנרת מתיישנת וצוברת משקעים ופסולת ביוב / שומנית עיקשת שנצמדת לדפנות הצינור ביוב ולכן נוצרות סתימות בצנרת ובשוחות, אם לא שומרים על הצנרת כמו שצריך.
אנו מבצעים פתיחת סתימות ביוב בתל אביב והמרכז בכל סוג וקוטר של צנרת ביוב בלחץ מים גבוה עם ביובית משולבת, סתימות ביוב גורמות לריח רע ולא נעים והם כמובן מטרד תברואתי. סתימות ביוב בכיור מטבח, סתימות בכיור מקלחת וסתימות באסלה הם הסתימות הנפוצות ביותר הדורשות הזמנת אינסטלטור לביתכם.

פתיחת סתימות

כאשר מערכת ביוב או צנרת ביוב בבית נסתמת, יש לפתוח את הסתימות באמצעות ביובית ולשחרר מתוך הצנרת את כל המוצקים והלכלוך שהצטבר.
לנו יש את הכלים והידע הדרושים לבצע עבורכם שאיבה מכל סוג צנרת בבית או בחצר וכן לבצע פתיחת סתימה ושטיפת הצנרת ביוב או החלפה מלאה של הצנרת ביוב בהתאם לצורך. אם אתם זקוקים לחברה שמבצעת פתיחת סתימות יסודית עם משאית שאיבת ביוב ובודקת שהקו 100% נקי התקשרו אלינו ונגיע מהר ככל האפשר.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות